Choď na obsah Choď na menu

22. 8. 2010

TJ Zázrivá - FK Oravan Brezovica 3:3

TJ Zázrivá – FK Brezovica   3:3
Domáci vošli skvelo do zápasu a nedali hráčom Brezovice žiadnu šancu nato aby sa dostali k nejakej akcíí.. Prvý gol padol po neštastnej situácií v pokutovom území keď domáci záložník spracoval pre svojho spoluhráča loptu rukou a ten sa nemýlil 1:0.. Len necelych pár minút nato sa zahrával další roh a táto situácia znamenala vedenie Zázrivej 2:0..Na tabuli skóre 2:0 a to sa hrala len 15 minúta zápasu. No hostia sa nechceli vzdať bez boja a po krásnom úniku Krnáča sa dostal k zakončeniu Matúšik ktorý prestrelil všetko čo mu stálo v ceste ale gol dal Kubášek ktorý stál v pravý čas na pravom mieste.2:1 pre domácich znamenalo koniec prvého polčasu.
Druhý polčas začali veľmi aktívne hostia nepúštali domácih k lopte a to pramenilo v 52 minúte k akcíí ktorú potiahol do stredu ihriska Matúšik a k lopte sa dostal Kubášek zbavil sa troch protihráčov a utešenou strelou s 26 metrov priamo pod brvno a to znamenalo vyrovnanie 2:2 a druhý gol Kubáška v zápase. Domáci rozohrali ale opäť sa dostali hostia k lopte akcia stredom poľa ktorú potiahol Krnáč nahral na Kubáška ten uličkou našiel Pakosa a ten sa nemýlil a obrat bol na svete 3:2 pre hostí..Veľká radosť hostí ktorý boli stále neskutočne aktívny konkrétne kubášek ktory potiahol dalšiu akciu s ľava sa prekľučkoval do pokutového územia a v poslednej chvíli bol faulovaný no pokutový kop sa nepískal..To znamenalo psychickú nevíhodu hostí nasledovala akcia Zázrivej a evidovaná ruka Kršku v pokutovom území znamenala penaltu, jednoznačne išlo o výmysel pretože Krška spracoval ramenom no penalta bola odpískana a Zázriva uzatvorila konečné skóre 3:3