Choď na obsah Choď na menu

22. 8. 2010

FK Oravan Brezovica - TJ Ťapešovo 7:0

FK Brezovica – TJ Ťapešovo 7:0
Domáca Brezovica nastúpila proti súperovi o štyri priečky po ňou a tak sa aj zápas vyvíjal. Brezovica bola nabudená a mala byť aj prečo s posledných štyroch zápasov v ktorých mohli získať maximálne 12 bodov získali 10 a tiež priaznivá bilancia strelených gólov. Celkovo za posledné 4 zápasi strelili 20 gólov. No a teraz k zápasu: Domáci mali výkop a hneď po rozohrávke krásne prihrávky na jeden dotyk a strela v 15 sekunde ktorá bola vyslaná z kopačky Gočala. Domáci naďalej vyvíjali enormný nátlak a opäť sa dostal do zakončenia Gočal ale lopta sa otrela o spojnicu bránkovej konštrukcie. Prvý gól zápasu strelil v 10minúte zápasu aktívny Matúšik ktorý sa svojou rýchlosťou zbavil troch protihráčov a brankár bol bez šance na úspech. Ďalší gól padol v 22minúte po vhadzovaní z auta keď Kubášek našiel presne nabiehajúceho Krnáča a ten hlavou umiestnil loptu do siete. 2:0. Nemuseli sme dlho čakať a v 29minúte strelil gól Sobek ktorý využil nahrávku Matúšika a zmätky obrancov v pokutovom území. V 38minúte identická akcia na ktorej konci však bol Meško a preňho to bol jubilejný 5 gól v sezóne. Do konca polčasu sa stav skóre nemenil a tak po 45minútach bolo 4:0
Rozhodca odpískal druhý polčas a prvých 15minút bola hra vyrovnaná bez vážnych gólových príležitostí. No domáci sa opäť dostávali do tempa a s akcie ktorú založil Meško sa lopta dostala ku Krnáčovy a ten sa nemýlil a strelil svoj druhý gól v zápase a celkovo 10 v sezóne. O necelých 8minút neskôr v 71 minúte sa opäť obrana hostí nedohodla kto odkopne loptu a to dokonale využil Kubášek, ktorý si hodil loptu na pravú nohu na prepálil obranu aj brankára 6:0. Domáca Brezovica sa nevzdávala a tlačila na zdemolovanú obranu Ťapešova a prienik Števaňáka bol zastavený nedovoleným spôsobom a rozhodca odpískal penaltu. Sám faulovaný hráč sa postavil k lopte no strelu vyrazil skvelým zákrokom brankár hostí ale Sobek dorážkou strelil svoj druhý gól v zápase a rozhodol o konečnom stave zápasu 7:0.